تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

آموزش حرفه ای خوشنویسی ( قلم و خودکار )

به سایت آموزش حرفه ای خوشنویسی خوش آمدید . در این سایت خوشنویسی ( قلم و خودکار ) به صورت حرفه ای به شما آموزش داده میشود.


آموزش حرفه ای خوشنویسی ترکیب ( بی )


هنر جوی عزیز سلام

در فیلم آموزشی زیر ترکیب حرف ب با حرف ی آموزش داده میشود. کیفیت فیلم بالا بوده و به راحتی میتوانید حرکت قلم را مشاهده کنید. برای جذابیت آموزش از خط های منحنی همراه با رنگهای مختلف استفاده شده که شما با این خطوط میتوانید نکات مهمی که در فیلم گفته میشود را به راحتی درک کرده و به خاطر بسپارید. به این نکته توجه کنید که این فیلم های آموزشی برای هنرجویانی که در کلاس حضوری شرکت میکنند، تهیه شده و اگر شما تازه شروع کردید به یادگیری خوشنویسی با قلم به آیدی @javad_hadinezhad در تلگرام و یا به شماره تلگرامی 09226099152 پیام دهید تا به شما برنامه داده شود از چه فیلم های آموزشی در سایت شروع کنید.

با تشکر : هادی نژاد 


مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 595

دیدگاه های کاربران (0)به سایت آموزش حرفه ای خوشنویسی خوش آمدید در این سایت سعی براین است تا به صورت حرفه ای خوشنویسی را به شما آموزش دهم.